19 dekabr 2025-ci il tarixdə Naxçıvan Muxtar Respublikasının iqtisadiyyat naziri Kazım Hüseynəliyev Ordubad rayonundan olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən 4 saylı Ərazi Vergilər İdarəsinin Ordubad şəhər H. Əliyev prospekti 80 A ünvanında yerləşən Vergi ödəyicilərinə xidmət mərkəzinin inzibati binasında keçiriləcək.
Vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin (036) 544-00-60 (daxili nömrə - 128) nömrəli telefonu və info@neconomy.gov.az elektron poçt ünvanı vasitəsilə qəbula yazıla bilərlər.

A citizens’ reception will be held in the Ordubad district
On 19 December 2025, the Minister of Economy of the Nakhchivan Autonomous Republic, Kazim Huseynaliyev, will receive citizens from the Ordubad district.
The reception will be held starting from 11:00 at the administrative building of the Taxpayers Service Center, located at 80A Heydar Aliyev Avenue, Ordubad city, under Territorial Tax Office No. 4.
Citizens may register for the reception by contacting the Ministry of Economy at (+994 36) 544-00-60 (extension 128) or via email at info@neconomy.gov.az.