Naxçıvan Muxtar Respublikasının iqtisadiyyat naziri Kazım Hüseynəliyevin dekabrın 19-da Ordubad rayonunda keçirilməsi nəzərdə tutulan vətəndaş qəbulunun vaxtı dəyişdirilib.
Qəbul dekabrın 22-də saat 11:00-dan başlayaraq 4 saylı Ərazi Vergilər İdarəsinin Ordubad şəhər Heydər Əliyev prospekti 80 A ünvanında yerləşən Vergi ödəyicilərinə xidmət mərkəzinin inzibati binasında keçiriləcək.
Vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin (036) 544-00-60 (daxili nömrə - 128) nömrəli telefonu və info@neconomy.gov.az elektron poçt ünvanı vasitəsilə qəbula yazıla bilərlər.

The time of the citizens’ reception scheduled to be held on December 19 in the Ordubad district by the Minister of Economy of the Nakhchivan Autonomous Republic, Kazim Huseynaliyev, has been changed.
The reception will take place on December 22, starting from 11:00, in the administrative building of the Taxpayers Service Center located at 80A Heydar Aliyev Avenue, Ordubad city, belonging to the Territorial Tax Department No. 4.
Citizens may register for the reception by contacting the Ministry of Economy via the telephone number (+994 36) 544-00-60 (extension 128) or by email at info@neconomy.gov.az.