Babək rayonunda vətəndaş qəbulu keçiriləcək
16 aprel 2026-cı il tarixdə Naxçıvan Muxtar Respublikasının iqtisadiyyat naziri Kazım Hüseynəliyev Babək rayonundan olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən 3 saylı Ərazi Vergilər İdarəsinin Babək şəhər Azadlıq küçəsi 44 A ünvanında yerləşən Vergi ödəyicilərinə xidmət mərkəzinin inzibati binasında keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin (036) 544-00-60 (daxili nömrə - 128) nömrəli telefonu, info@neconomy.gov.az elektron poçt ünvanı vasitəsilə qəbula yazıla bilərlər.

Citizen Reception to Be Held in Babek District
On April 16, 2026, the Minister of Economy of the Nakhchivan Autonomous Republic, Kazım Hüseynəliyev, will receive citizens from the Babek district.
The reception will begin at 11:00 and will be held at the administrative building of the Taxpayer Service Center located at 44A Azadliq Street, Babek city, under Territorial Tax Department No. 3.
Citizens wishing to attend the reception can register via the Ministry of Economy by calling (036) 544-00-60 (extension 128) or by emailing info@neconomy.gov.az.